تفتان کوره را بشناسید

با استعانت از در گاه خداوند متعال کارگاه صنعتی تفتان کوره در سال 1364 در کارگاهی بسیار کوچک شروع به ساخت انواع کوره های الکتریکی و گازی نمودیم. در آن زمان دانش و متریال های زیادی در کشور وجود نداشت به همین منظور تلاش زیادی برای تحقیق و پژوهش در خارج و داخل کشور انجام دادیم از جمله آجر سبک عایق و سرامیک فیبر و سیستم های الکترونیک. در سال 1371 موفق به اخذ مجوز از وزارت صنایع سنگین آن زمان شدیم و نام کارگاه صنعتی تفتان کوره را به برندی معتبر تبدیل نمودیم. مسولیت پذیری و تحقیق و پژوهش هر چند اندک در میان صنعتگران ما را به نامی معتبر و موفق رسانید. واکنون به ساخت انواع کوره های باکسی ، تونلی و رولری و تسمه نقاله برای عملیات های حرارتی و طلا سازی ، سفال و سرامیک ، شیشه و بلور و کریستال و فیوزینگ و سایر مشغول هستیم.

موسس و مدیر کارگاه صنعتی تفتان کوره ( جناب آقای بهرامی)

مشاوره تخصصی رایگان

در طول این 4 دهه فعالیت، بارها پیش آمده که برای تحویل کوره به دانشگاه هایی رفته ام که از ما کوره تهیه کرده بودند. در کمال تعجب متوجه این موضوع شدم که متاسفانه اساتید دانشگاه، تجربه کمی در زمینه کوره و استفاده از آن دارند، از این رو در زمینه آموزش نیز اطلاعات محدودی در اختیار دانشجویان قرار می گرفت و آموزش تحت الشعاع تجربه کم اساتید بود.

متوجه شدم تجربه ای که من و همکاران به دست آورده ایم به واسطه دیدار با صاحبان صنایع مختلف و همچنین خدمت به انواع رشته های هنری و صنعتی بوده است. از این رو انباشتی از دانش فنی و تکنولوژی برای ما فرآهم شده است و لذا نباید توقع داشت که این مطالب تخصصی را همگان بدانند. 

و همیشه خداوند را شاکرم که حضرتش، مرا رهنمون داد تا در طی چهل سال بسیار آموختم و امروز در خدمت صنایع و رشته های گوناگون هستم. 

لذا همواره تلاش میکنم که به سوالات و نیازهای اساتید و صنایع پاسخگو باشم. 

در سال های اخیر به رشته های گوناگون صنعتی مشورت فنی اقتصادی داده ام. 

" به شما هم عرض میکنم قبل از اینکه پروژه مهمی ایجاد کنید بد نیست مشورتی با ما کنید، ضرر نمی کنید، با کمل میر در خدمتتان هستم"

ما چه کار می کنیم؟

ما از ایده تا اجرا در کنار شما هستیم. ممکن است شما یک صنعتگر تازه کار یا یک کارآفرین زبده و دارای ایده باشید. می توانید ایده خود را با ما در میان بگذارید و از تجربیات ما استفاده کنید تا مسیر تولید را برای خود هموار تر کنید. زمانی که متوجه شدید که دقیقا چه نوع کوره ای برای شما مناسب است، ما کوره مدنظرتان را طبق نیاز شما شخصی سازی می کنیم. همچنین تمام آموزش های لازم در مورد نحوه استفاده از کوره در اختیار شما قرار می گیرد. اگر کوره نیازمند نصب باشد توسط تکنسین های ما انجام می شود. همچنین تا یک سال می توانید از خدمات گارانتی بی قید و شرط ما بهره مند شوید.

چشم انداز ما

اگر خداوند متعال فرصت زیستن به بنده اش عطا فرماید، سعی دارم به کمک همکاران و عزیزانم در مجموعه  تفتان کوره، جهت صادارات کوره به خارج از مرزهای ایران برنانه ریزی و تلاش کنم. زیرا در سفری که به چند کشور داشتم و در نمایشگاه های مختلف شرکت کردم به این نتیجه رسیدم که صنعت داخلی ما ایرانیان کمتر از سایر کشورها نیست.

به ویژه در سفر به کشورهایی همچون هندوستان و ترکیه متوجه برتری کالای خودمان شدم. علاوه بر کیفیت بالا، کوره های تولید شده توسط ما با قیمت و هزینه کمتر ارائه میشد.

اما چشم انداز من برای آینده کارگاه صنعتی ام، صادرات کالا به کشورهای جهان با کیفیت کوره های اروپایی است. 

و این هدف به ما بسیار نزدیک است زیرا در ملاقات هایی که با نمایندگان صنایع اروپایی در ایران داشتیم، بسیار مورد تحسین واقع شدیم. ملاقات با نمایندگان کشورهای آلمان و سوئد و همچنین کشورهای حوزه عربی همچون کویت، عمان، عراق و کشور گرجستان را خوب به حاطر دارم.

مجوزهای فعالیت

دارای گواهینامه بازرسی، کیفیت و استاندارد ایران

مشتریان تفتان کوره

l2
صنایع روشنایی آساره (ایلام مینا)
logoo
دانشگاه سیستان و بلوچستان
l4
دانشگاه الزهرا
l3
دانشکده شریعتی
l6
دانشکده هنر و معماری مازندران
l7
شرکت شیشه بلور کاوه
l8
شرکت مشهد کرپی
l9
شیشه بلور اصفهان
l11
سارمان میراث فرهنگی تهران
l26
پتروشیمی بندر امام
l14
شرکت لعابیران
l25
دانشکده هنر دانشگاه فردوسی
l16
دانشگاه پیام نور تهران
l17
شرکت گل سرخ
l18
دانشکده سوره دانشگاه تهران
l20
دانشگاه سیستان و بلوچستان
l21
اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی خراسان جنوبی
l23
دانشگاه سیستان و بلوچستان
l24
دانشکده هنر دانشگاه سمنان
l10
گروه صنعتی کیمیا معدن
l22
دانشگاه علم و صنعت، دانشکده مواد و متالوژی
l19
دانشکده هنر دانشگاه شاهد
l15
دانشگاه سیستان و بلوچستان
l5
دانشگاه سیستان و بلوچستان